ОСТАННІ НОВИНИ

Квітникарі прийшли під Галицький ринок попри заборону суду

|

Члени товариства квітникарів і флористів “Галичина”, які торгують на “Галицькому ринку”, вийшли сьогодні на свої робочі місця усупереч заборони Галицької райадміністрації Львова.

“Ми вирощуємо і продаємо квіти, які є конкурентними. Платимо орендну плату за місце. До нас приїжджають люди, щоб подивитися на українські квіти. А два дні назад приїхала вантажівка і закидала працю людей – квіти та розсаду у кузов. Окрім цього, кілька днів висить оголошення про те, що з 29 травня “вулична торгівля вазонами, розсадою, горщиками для квітів, грунтосумішшю та іншими засобами догляду за квітниковими рослинами на площі Соборній категорично заборонено”, – розповів ZAXID.NET квітникар Богдан, який не захотів називати свого прізвища.

За його словами, “полювання” за квітникарями розпочалося ще восени минулого року. “Але зараз без пояснень хочуть закрити робочі місця квітникарів”, – наголосив він.

“Цим людям запропоновано місця на “Краківському ринку”, де відведено від 20 до 40 робочих місць. Там є прилавки, вони не будуть торгувати на асфальті. Я не знаю на підставі чого і кому вони оплачують оренду, але тут торгівля незаконна. Тут проходять ремонти, цю територію будуть впорядковувати”, – запевнила заступник голови Галицької райадміністрації Алла Базарник.

Натомість квітникар Михайло Сабейко зазначив, що поблизу “Галицького ринку” протягом багатьох років торгують зеленими насадженнями та квітами 150 чоловік. Пропозиції для 40 чоловік не врятують усіх.

Квітникарі налаштовані відвоювати свої робочі місця за допомогою акцій непокори, а також вони планують написати листи до Президента України та Верховної Ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...