ОСТАННІ НОВИНИ

Регіонали звинуватили Ющенка у встановленні диктатури

|

Партія регіонів звинувачує президента Віктора Ющенко в початку державного перевороту в Україні. “Екстрений виклик президентом Віктором Ющенком силовиків, у тому числі й міністра оборони Анатолія Гриценка, може свідчити про те, що сьогодні в Україні реалізується силовий сценарій захоплення влади. А якщо говорити просто: почато процес державного перевороту”, – сказано в заяві прес-служба партії, передає Українська правда.

Як сказано в повідомленні, “останні кадрові призначення в “силових” органах, знищення судової системи, правовий нігілізм і вседозволеність чиновників президентської канцелярії змушують нас (Партію регіонів) з жалем повідомити – країна знаходиться в одній миті від установлення диктатури”.

“Президент Ющенко, використовуючи риторику демократа і ліберала, насправді виявився пересічним властолюбцем, який дуже нагадує відомого чилійського диктатора Августо Піночета”, – заявляє Партія регіонів.

“Демократія за Ющенком – це філософія диктатора: карати недогідних, руйнувати право, порушувати закон і правити одноосібно. Виходячи з цієї логіки, недалеко й до масових арештів інакомислячих і публічних страт незгодних на стадіонах”, – стверджується в заяві.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...