ОСТАННІ НОВИНИ

Інтернет-аукціон продасть «Україну» з молотка

|

31 травня на інтернет-аукціоні AUCTION.ua розпочнуться торги за найкращі шматки поля стадіону «Україна». З молотка підуть сім найголовніших місць сорока чотирирічного поля: центр, чотири кутові та дві одинадцятиметрові позначки. Стартова ціна кожного лоту – 25 гривень.

Торги триватимуть два тижні, до 13 червня. Відразу після матчу Карпати-Чорноморець, який відбудеться 17 червня, переможці аукціону зможуть востаннє вдарити м’ячем з цих точок і тим самим увійти в історію львівського футболу. Потім, їм урочисто „виріжуть” виторгувані шматки. Саме це стане стартом реконструкції стадіону „Україна”.

Переможець торгів отримає також спеціальну табличку, яка засвідчуватиме оригінальність придбаного газону.

Перший матч на стадіоні „Україна” відбувся 18 серпня 1963 року. Тоді „Карпати” зіграли свій перший офіційний матч на полі головної спортивної споруди Львівщини.

На поле улюбленого стадіону мешканців міста Лева виходили численні зірки українського і європейського футболу: Блохін, Буряк, Дасаєв, Кіпіані, Колотов, Мунтян, Чівадзе, Чєрєнков, гравці збірної Бразилії Адемаїр, Луїс Перейра та Дуду в складі „Палмейраса”, румунські збірники Татару і Сетмеряну в футболках „Стяуа”, знамениті „летючі голландці” Давідс та Клюйверт, мегазірка світового футболу Шевченко і його партнери по збірній України Лужний, Ребров, Шовковський, Воронін. А також улюбленці львівських фанів: Янош Габовди, Ігор Кульчицький, Степан Юрчишин, Віктор Рафальчук і Ярослав Лендел, Габор Вайда та інші.

21 червня 1992 року на полі „України” в фінальному матчі прем’єрного чемпіонату України, „Динамо” і „Таврія” розіграли „золото”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...