ОСТАННІ НОВИНИ

Докторів і кандидатів наук більше не буде

|

В Україні скасують наукові ступені кандидата і доктора наук. Про це в понеділок заявив міністр освіти і науки Станіслав Ніколаєнко, повернувшись з Лондона з конференції міністрів освіти європейських країн, пишуть «Экономические известия»

Видання повідомляє, що однією з вимог Болонського процесу є скасування дворівневої системи вчених ступенів: кандидат і доктор наук. Вищим і єдиним вченим ступенем має стати ступінь доктора філософії (за західною номенклатурою Doctor of Philosophy, або коротко PHD), яка є аналогічною радянському ступеню кандидата наук.

«Ті, хто має старі ступені, їх збереже, але вже з наступного року молодь при захисті дисертації отримуватиме ступінь доктора філософії», – заявив міністр.

Також міністр повідомив, що секретаріат Болонського процесу , який оцінює рівень освіти в європейських країнах за пятибальною шкалою, поставив Україні чотири бали. За словами Ніколаєнка, Україна не дотягує до європейських вимог в студентському самоврядуванні та автономії ВНЗ, передає proUA.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...