ОСТАННІ НОВИНИ

«Регіони» погрожують блокувати вибори влітку

|

Партія регіонів не дасть провести позачергові вибори у Верховну Раду в червні. Про це в інтерв’ю газеті «Известия в Украине» заявив народний депутат Тарас Чорновіл.

«Ми не дамо провести вибори в червні. Ющенко міг би фінансувати вибори своїм указом, але тоді ми заблокуємо виборчий процес і оголосимо його незаконним. Президент потрапив в свою власну пастку. Його соратники прийняли в Раді такий закон про вибори, який не припускає дострокового голосування», – сказав Чоновіл, відповідаючи на запитання про те, яким чином фінансуватимуться вибори.

Чорновіл також вважає, що Ющенко продемонстрував вольові якості, яких від нього не чекали. «Електорату набрид президент-демократ, він захотів побачити диктатора, і Ющенко стукнув кулаком по столу. Він показав, хто в країні господар. Для «помаранчевого» електорату він — лідер надійніший, ніж Тимошенко».

Крім того, Чорновіл вважає, що українська ситуація «розвивається не за Конституцією, а за Фрейдом». Пояснюючи таку тезу, Чорновіл відзначив: «То на Тимошенко нібито роблять замах, то на Ющенка. Оточення залякує Президента, щоб змусити його оголосити надзвичайний стан і ввести пряме президентське правління. Але на такі кроки Ющенко не наважиться». Інформує proUA .

Чорновіл також висловив думку, що нинішня ситуація грає на руку Президентові і Партії регіонів. «У них починають зростати рейтинги. Ми згодні на дострокові вибори. Якщо вони відбудуться в кінці жовтня, то до влади прийдемо саме ми. Ми отримаємо половину місць в парламенті, до нас долучаться комуністи і створять конституційну більшість — 300 голосів. Це дозволить нам вносити зміни до Конституції», – сказав він.

Коментуючи перспективи основних політичних партій на проходження до нового парламенту, Чорновіл відзначив, що «Ющенко почав наздоганяти Юлію за популярністю». Депутат заявляє, що, якщо вибори відбудуться найближчим часом, перше місце отримає Янукович, друге — Ющенко, третє — Тимошенко. «А до осені «Наша Україна» обжене Блок Юлії Тимошенко, в якому почалася криза. У блоку відбере голоси і «Народна самооборона» Юрія Луценка. Президент витіснить Тимошенко з ігрового поля, а з Януковичем він завжди зможе домовитися», – сказав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...