ОСТАННІ НОВИНИ

Мерія винайняла квартиру для сім’ї Струк

|

Угоду про оренду двокімнатної квартири для сім’ї Світлани Струк було підписано учора ввечері, повідомив координатор Громадського форуму Львова Олег Мацех. За його словами, угоду підписали за посередництва ГФЛ і юриста Лідії Тополевської між департаментом житлового господарства, приватним підприємством «Мрія дім» і Світланою Струк.

Згідно з документом, місто винаймає двокімнатну квартиру для цієї родини на пів року. За цей час чиновники мають знайти їм житло, а якщо цього не сталося б, то міська рада Бере на себе зобов’язання й надалі винаймати житло для цієї родини.

«Вперше у Львові таким чином знайдено вихід з ситуації і це може стати добрим початком для подібної практики у місті» – наголосив О.Мацех.

За його словами, квартира, що її винайняли для родини Струк, відповідає усім санітарним нормам, має цілодобове водопостачання і є умебльованою.

Минулого четверга Світлана Струк, яка має квартиру в гостро аварійному будинку на Соборній,15, перейшла жити до міської ради, оскільки їй зобов’язані Були знайти житло, однак так і не знайшли, а винаймати квартиру вона не може.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...