ОСТАННІ НОВИНИ

Мороз не хоче виборів раніше 2011 року

|

Голова Верховної Ради Олександр Мороз наполягатиме, щоб вибори до Верховної Ради відбулися не раніше 2011 року. Про це він заявив у вівторок в інтерв’ю журналістам.

«Я вже назвав дату і буду її відстоювати. Це приблизно 20-30 березня 2011 року», – сказав Мороз, відповідаючи на запитання про те, яку дату дострокових виборів він вважає оптимальною.

«Інакше треба вносити зміни до Конституції, щоб Верховна Рада мала підстави для саморозпуску 300 голосами», – додав Мороз.

На питання, якщо ж таки відбудуться дострокові вибори, то чи піде Соцпартія у блоці з Партією регіонів Мороз відповів: «У вас так багато «якщо», то давайте без «якщо». Коли вибори будуть, ми дамо відповідь на це питання».

Мороз також наполягає, щоб Віктор Ющенко підписав закони, ухвалені ВР після указу президента про розпуск ВР. «Він (Ющенко) зобов’язаний це підписати і опублікувати без всяких зауважень. Тому ми звернулися до президента – може йому не дали на підпис ці закони. В секретаріаті президента могли зробити й таку дурницю», – сказав він. Мороз пояснив, що закони за підписом спікера виходять тільки після подолання вето президента і його відмови їх підписати, передає «Українська правда».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...