ОСТАННІ НОВИНИ

На Тимошенко та Луценка готували замах

|

У секретаріаті президента є матеріали, які свідчать про детальну підготовку радикальними силами коаліції низки провокацій та замахів на політиків з метою створення протистояння в країні. Про це заявив керівник головного управління з питань діяльності правоохоронних органів секретаріату президента Валерій Гелетей.

“Сьогодні працює криміналітет з деякими політичними силами, найбільш радикальними силами, з деякими політичними технологами, з тими людьми, що мали відношення до спецслужб інших держав”, – заявив Гелетей.

“І сьогодні у нас є реальна загроза того, що це може призвести до вибуху в державі”, – додав керівник укправління.

Він зазначив, що всі записи були отримані законним шляхом і будуть найближчим часом, “можливо, сьогодні”, передані до СБУ для перевірки.

Гелетей нагадав свою попередню заяву про повернення до країни кримінальних авторитетів, “під відповідні гарантії когось із політиків, починається робота штабів цих авторитетів”.

За його словами, у наявних матеріалах є записи про організацію замаху на Юлію Тимошенко, Юрія Луценка, сценарій провокацій щодо Віктора Балоги та інше.

Також у записах зазначаються прізвища та посади відповідальних за зазначені дії державних посадовців. За словами Гелетея, серед відповідальних осіб є кілька керівників Міністерства внутрішніх справ.

Керівник управління секретаріату президента дав високу оцінку рівню організації зазначених операцій: “Це сплановано спеціалістом, який дуже добре знається на своїй справі”.

Гелетей повідомив, що днями зустрічався з Тимошенко, щоб попередити її про можливість замаху на її життя і додав, що лідер БЮТ вже знала деяку інформацію.

На питання, кого він називає радикалами в коаліції, Гелетей відповів, що це публічні політики, які озвучують різні можливі варіанти провокацій з боку своїх опонентів.

Також під час прес-конференції Гелетей закликав організаторів провокацій одуматися , передає « Українська правда ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...