ОСТАННІ НОВИНИ

Сихівській поліклініці подарували новенький мамограф

|

Урочиста передача мамографа та відкриття нового мамологічного центру відбулося сьогодні в приміщенні четвертої міської поліклініки (пр. Червоної Калини, 68) завдяки повній фінансовій підтримці крайової головної управи Ліги українських католицьких жінок Канади та за сприяння Канадської католицької близькосхідної допомогової асоціації.

За кошти, які надала Ліга українських католицьких жінок Канади, придбано сучасний рентгенівський мамограф нового покоління Маммо-ЗМТ з цифровим приймачем «АльфаМ», вартістю 450 тисяч гривень. Як зазначив начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб, подарований мамограф дасть змогу в 10 разів скоротити видатки на матеріали, необхідні для мамографії, крім цього, Маммо-ЗМТ має низьку дозу опромінення й високу розрізнювальну здатність, що забезпечить високоякісне зображення молочної залози, необхідне для точної діагностики. Щодня обстежитися на мамографі зможуть 50-60 жінок, натомість можливості попереднього апарату були значно меншими. За словами Володимира Зуба, пройти діагностику на новому мамографі львів’яни зможуть приблизно через місяць, коли буде проведено всі необхідні перевірки апарата.

Як повідомив начальник управління охорони здоров’я ЛОДА Ігор Герич, сьогодні у Львівській області є лише 10 мамографічних апаратів, більшість з яких є застарілими і не мають змоги діагностувати необхідну кількість жінок.

Під час передачі мамографа Ігор Герич нагородив членів Ліги українських католицьких жінок Канади почесними грамотами від управління і подякував їм за ті життя львів’янок, які допоможе врятувати подарований мамограф.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...