ОСТАННІ НОВИНИ

Кендзьор назвав призначення Гавриша дуже зручним для Президента

|

Народний депутат, голова Львівської обласної організації Народного Руху України Ярослав Кендзьор вважає, що призначення Степана Гавриша суддею Конституційного Суду є «достатньо зручним» для Президента. Про це «proUA»повідомили в прес-службі НРУ.

«Таке призначення для Президента є достатньо зручним. Таким чином він вибиває з рук своїх опонентів аргументи про те, що Президент призначає на такі посади своїх вірних друзів та прихильників. В цьому випадку такі аргументи коаліціянтів не спрацьовують, оскільки Гавриш є представник до недавнього часу іншого політичного середовища», – сказав Кендзьор.

На думку Кендзьора, «Гавриш буде достатньо кваліфіковано представляти президентську квоту у Конституційному суді країни».

«Ми дуже добре знаємо Гавриша, його політичну діяльність у середовищі СДПУ(о) та прихильність до колишнього президента Кучми, але за останні три роки відбулася суттєва еволюція Гавриша, в першу чергу, як громадянина України», – сказав Кендзьор. «Не можу стверджувати щодо щирості такої еволюції. Можливо, це – звичайнісінька політична кон’юнктура», – додав Кендзьор.

Нагадаємо, що 3 травня Ющенко призначив Степана Гавриша суддею Конституційного Суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...