ОСТАННІ НОВИНИ

Громадська рада при львівській міліції ділилася досвідом роботи

|

Громадська раду при Головному управлінні МВС України у Львівській ділилася позитивним досвід своєї роботи на спільній колегії Міністерства внутрішніх справ, Міністерства освіти та науки та Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, яка відбулась 27 квітня в Міністерстві внутрішніх справ у Києві. Про це йдеться у прес-релізі ГМ «Опора».

Про діяльність Громадської ради при ГУ УМВСУ у Львівській області доповідав Тарас Гаталяк – відповідальний секретар Громадської Ради, активіст ГМ «Опора».

За словами Тараса Гаталяка, Громадські ради при обласних управліннях МВС на даному етапі розвитку української держави є просто необхідні. І в першу чергу вони мають на меті захищати основні права людини, а також піднімати імідж міліції.

Окремим питанням на колегії МВС розглядали стан діяльності Громадських Рад з питань забезпечення прав людини при ГУМВС, УМВС України та заходи щодо покращання їх роботи. Було оцінено активну діяльність та ефективність громадських рад у Львівській, Харківській, Вінницькій, Донецькій, та інших областях, а також зазначено неприпустимість пасивної позиції керівництва УМВС України у Волинській, Дніпропетровській та Запорізькій областях, де Громадські Ради практично не працюють.

Представники Львівської області були запрошені на колегію, щоб поділитись тим позитивним досвідом, який був здобутий протягом піврічної діяльності.

У Львівській області діяльності Громадській Раді було дано зелене світло ще 3 листопада 2006 року, коли було досягнуто порозуміння ще з тодішнім начальником управління паном Максимовим В.В. Із приходом нового начальника пана Цимбалюка М.М. Громадська Рада далі продовжувала свою роботу. Продовжились спільні прийоми громадян, які проводяться кожен день разом із керівництвом головного управління та членами Громадської ради, проводиться детальний розгляд скарг, на які звертають увагу правозахисники. Найближчими днями будуть розглянуті 12 таких скарг, по яких є сподівання буде досягнуто порозуміння. Продовжує свою роботу постійно діюча мобільна група з моніторингу забезпечення прав і свобод людини та громадянина в діяльності органів внутрішніх справ, яка буде здійснювати регулярні виїзди у райвідділи та ізолятори тимчасового утримання.

Відповідальний секретар Громадської ради Тарас Гаталяк доповів і про напрямок діяльності, що стосується правового і соціального захисту працівників органів внутрішніх справ. Вперше з поміж Громадських рад в інших областях був запроваджений досвід незалежного (анонімного) прийому працівників міліції. Зараз на розгляді перебуває дві скарги працівників міліції. Було зазначено про вкрай жахливий матеріальний стан міліції, незабезпеченість паливно-мастильними матеріалами та одягом, відповідною спецтехнікою.

“Якщо ми хочемо, щоб міліція працювала ефективно та дієво, то зарплата працівника ОВС повинна бути не 600 грн, а на декілька порядків вищою. Адже зараз йдуть із органів дійсно професіонали, які не здатні прокормити свої сім`ї, а що ми чекаємо далі? І про це потрібно говорити і Президенту, і Прем`єр-міністру,”- зазначив активіст ГМ ОПОРИ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...