ОСТАННІ НОВИНИ

Відкрито фотовиставку про УПА

|

Фотовиставку «Українська Повстанська Армія: історія нескорених» відкрили першого травня у палаці мистецтв, передає Центр досліджень визвольного руху. Захід присвячено

100-літтю від дня народження Головного командира УПА Романа Шухевича та 65-літтю створення УПА.

Відвідувачі виставки отримали можливість ознайомитися з оригінальними фото, невідомими документами ОУН і УПА та ґрунтовними науковими статтями і довідками присвяченими окремим аспектам діяльності українського підпілля. У виставці на 22 повноколірних стендах висвітлено питання: витоків та розгортання повстанського руху, територіальної та функціональної структури УПА, діяльності Української Головної Визвольної Ради та Українського Червоного Хреста, формування старшинських кадрів, життя і діяльності Головного командира УПА Романа Шухевича, закордонних рейдів УПА, криївок та щоденного життя українського повстанця, повстанських свят, однострою та нагород УПА, видавничої діяльності українського підпілля, жіноцтва у визвольній боротьбі, протиповстанської боротьби, життя учасників підпілля в таборах.

Організатори фотовиставки ставили собі за мету за допомогою потужного комплексу фотоілюстративного та інформаційно-довідкового матеріалу донести до пересічного громадянина цілісний і науково обґрунтований образ українського визвольного руху середини ХХ ст. та розвінчати існуючі суспільні стереотипи.

Триватиме виставка до 13 травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...