ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські коаліціянти вимагають відставки президента

|

Представники партій, що входять до урядової коаліції, вимагають відставки президента України за грубі порушення Конституції, зраду народу України і неспроможність керувати країною. Про це йдеться у резолюції мітингу, що його провели львівські коаліціянти з нагоди міжнародного дня солідарності трудящих. Участь у мітингу взяло трохи більше ста осіб, переважно похилого віку.

Як розповів журналістам перший секретар обкому КПУ Олександр Калинюк, з наступного тижня представники коаліційних партій розпочнуть у Львові збір підписів за проведення референдуму про довіру президентові.

Учасники мітингу наголошують на тому, що президент та помаранчеві сили пішли на „державний переворот” задля того, щоби „повернути собі можливість безконтрольно розпоряджатися багатствами України”.

Вони також вважають, що справжню метою президентських указів про розпуск парламенту і дострокові вибори є „узурпація влади і встановлення фашистсько-націоналістичної диктатури і перетворення Верховної Ради в безголосий додаток до соби „помаранчевого „ монарха…”

Крім того, в резолюції засуджено дії обласної адміністрації та обласної ради, які надають підтримку путчистам.

Водночас висловлено підтримку діям парламентської коаліції і уряду, скерованих на стабілізацію ситуації в Україні. Також учасники мітингу вимагають від уряду і ВРУ „ більш рішуче протистояти спробам незаконного захоплення влади”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...