ОСТАННІ НОВИНИ

На Самбірщині пройде теренова гра «Сприня -2007»

|

4 – 7 травня в селі Сприня Cамбірського району відбудеться спортивно-патріотична гра «Сприня – 2007», участь у якій візьмуть майже 200 молодих людей з усієї Львівщини, передає прес-служба управління у справах сім ’ї та молоді ЛОДА. Організатори заходу – Львівська крайова організація «Молодий Народний Рух» та Спілка студентів та молодих науковців.

Гру присвячено створенню Української головної визвольної ради, що стала політичним проводом українського народу під час визвольної боротьби ОУН/УПА у 40-50 рр. ХХ ст.

«Захід подібного типу проводитиметься на Львівщині вперше і кінцевою метою проекту є залучення всіх регіональних громадських молодіжних організацій до участі в програмі збереження та популяризації історії визвольних змагань на території Львівщини», – зазначив голова ЛКО МНР Валерій Веремчук.

Нагадаємо, що УГВР було створено 11-15 липня 1944 року саме в селі Сприня Самбірського району. Президентом УГВР обрали професора Кирила Осьмака, а головою Генерального Секретаріату УГВР – Романа Шухевича. Її завданням було об’єднувати й координувати національно-патріотичні сили на всіх українських землях для боротьби з поневолювачами.

«УГВР і нині може слугувати прикладом єднання молоді заради спільної мети – розбудови незалежної суверенної Української держави. Тому саме такі завдання, як залучення широкого кола молоді зі середовища молодіжних громадських організацій до вивчення історії визвольної боротьби українського народу 40-х – середини 50-х років XX ст., виховання в молодій особистості відчуття національної свідомості, готовності стати на захист своєї Батьківщини, вміння та бажання активно відстоювати свою громадянську позицію ми маємо на меті», – висловив думку організатор заходу Віктор Біщук.


За правилами гри завданням команд є заволодіти та втримати до кінця гри прапор команди супротивника, який знаходиться на щоглі в таборі супротивника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...