ОСТАННІ НОВИНИ

Міносвіти позбавило два львівські вузи філій на Закарпатті

|

Міністерство освіти і науки припинило освітню діяльність та анулювало ліцензії на навчання в 15 освітніх центрах і філіях вищих навчальних закладі, передає прес-служба міністерства освіти і науки України.

24 квітня Державна акредитаційна комісія на засіданні розглянула результати перевірок діяльності вишів та їх підрозділів і припинила діяльність п’ятнадцяти філій вищих навчальних закладів та анульовала ліцензії на підготовку за окремими спеціальностями п’яти ВНЗ.

Зокрема, припинено освітню діяльність через відсутність ліцензій Консультаційного пункту Інституту менеджменту та економіки «Галицька академія» у місті Виноградів (Закарпатська область); Мукачівського навчально-консультаційного центру (навчально-наукового філіалу) Львівського державного аграрного університету; Навчально-консультаційного центру (навчально-наукового філіалу) Львівської національної академій ветеринарної медицини ім. С. Гжицького в Мукачеві; Василівського навчально-консультаційного центру Харківської державної зооветеринарної академії; Запорізького навчально-науково-виробничого консультаційного центру Одеської національної академії зв’язку ім. О.Попова; Мелітопольського відділення Донецького юридичного інституту Луганського державного університету внутрішніх справ; відокремлених структурних підрозділів Харківського національного університету внутрішніх справ у містах Сміла, Полтава, Мелітополь, Євпаторія, Керч, Маріуполь, Херсон.

Окрім цього, анульовано ліцензії за результатами перевірок, які виявили грубі порушення щодо надання якісної освіти Запорізького й Василівського навчально-консультаційних пунктів Сумського національного аграрного університету; Приватного вищого навчального закладу «Інституту підприємництва та сучасних технологій» (Житомир) на підготовку бакалаврів із напряму «Комп’ютерні науки»; Дніпродзержинського коледжу фізичного виховання на підготовку бакалаврів зі спеціальності «Фізичне виховання»; Київського університету туризму, економіки і права на підготовку бакалаврів і спеціалістів зі спеціальності «Менеджмент організацій».

Студенти філій, у яких припинено освітню діяльність, та навчальних закладів, у яких анульовано ліцензію, матимуть можливість після відповідної атестації якості їх знань продовжити навчання в базовому навчальному закладі або в інших вишах регіону, що мають відповідну ліцензію на обрані студентами спеціальності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...