ОСТАННІ НОВИНИ

Ющенко та Качинський мусять визнати жертв «Вісли» депортованими – Шуркало

|

28 квітня у Перемишлі президенти Польщі та України зустрінуться та обговорять проблему переселенців, жертв операції «Вісла». Їх мають визнати депортованими та попросити у них вибачення, переконаний голова постійної депутатської комісії з питань зв’язків з українцями за кордоном ЛОР Володимир Шуркало.

У рамках відзначення 60-ої річниці операції «Вісла» чільники держав зустрінуться, аби обговорити можливості визнання людей депортованими. Також дати можливість повернутись на свої місця тим, хто хоче.

«Досі ніхто не попросив у цих людей вибачення і не засудив цей ганебний історичний факт», – зазначив пан Шуркало, додавши, що йдеться про кожного 10-го мешканця Львівщини та про кожного 5-го Тернопільщини.

Відзначатимуть 60-у річницю операції на території трьох областей: Тернопільської, Івано-Франківської та Львівської. Там будуть приспущені прапори та відбуватимуться богослужіння, вечори і конференції. 29 квітня, за словами пана Шуркала, десятки автобусів вирушить до Перемишля, аби і там відвідати богослужіння та провести низку тематичних конференцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...