ОСТАННІ НОВИНИ

Українські студенти говоритимуть у Львові про об’єднання

|

Сьогодні у Львівському національному університеті імені Івана Франка розпочинається всеукраїнська конференція. Студенти університетів Києва, Львова, Донецька, Луганська, Херсона та Одеси говоритимуть про об’єднання для спільного розв’язання проблем, що виникають в освітньому процесі. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Узяти участь у конференції також зголосилися науковці львівських ВНЗ, місцева влада, бізнес-структури та громадські об’єднання Львівщини.

«Ми глибоко переконані, що молодь України усвідомлює свою ідентичність, незважаючи на регіональну чи культурну розбіжність. Вважаємо, що наші проблеми є загальними, тому тільки разом зможемо їх ефективно вирішити. Головним завданням конференції є створення механізмів співпраці секторів влади та бізнесу з молодіжним сектором, що сприятиме всебічному розвитку студентства та підготовці кадрів», – повідомив координатор конференції Дмитро Шеренговський.

Конференцію «Молодіжна Україна: Єдність заради майбутнього» організовує ГО Центр «Молода Дипломатія» за підтримки Львівської міської ради. Триватиме вона до 26 квітня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...