ОСТАННІ НОВИНИ

Львівщина готується до проведення Четвертих Всесвітніх Бойківських фестин

|

Засідання оргкомітету з підготовки та проведення Четвертих Всесвітніх Бойківських фестин за участю голови Львівської ОДА Петра Олійника та заступника голови Львівської ОДА Тараса Батенка відбулося сьогодні в облдержадміністрації. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.


Як повідомив Тарас Батенко, Бойківські фестини проходитимуть і з 27-29 липня 2007 року в Турківському та ближніх до нього районах Львівської області. За його словами, уже затверджено склад обласного організаційного комітету з проведення фестин та визначено головну концепцію плану заходів.

У меж ах Четвертих Бойківських фестин відбудуться музично-пісенний та словесний дитячий фольклорний конкурс „Маленькі Бойкиня та Бойко”, літературний фольклорно-етнографічний конкурс „Бойківський мій краю”

ім. М. Зубрицького, виставка образотворчого та бойківського ужиткового мистецтва, розширена науково-практична конференція, виставки „Експоцентру” і „Бойківський ярмарок”, концерт хорових колективів на співочому полі в с елі Явора, спортивні змагання, молебні в церквах м іста Турки та інші заходи.

Під час засідання оргкомітету голова ЛОДА зобов’язав підготувати кошторис зі всіх заход ів , які проходитимуть у меж ах фестин. Петро Олійник також запропонував на початку травня провести виїзне засідання оргкомітету в Тур ці , куди буд е запрошен о керівник ів усіх структур, відповідальн их за організацію та проведення Четвертих Всесвітніх Бойківських фестин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...