ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові говоритимуть про інвестиційну політику територіальної громади

|

У Львові говоритимуть про інвестиційну політику територіальної громади та випуск облігацій. Як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, у рамках проекту «Розширення навчальних послуг та дорадчої допомоги» (АМР США) та проекту «Ініціатива сприяння кредитуванню» 23-24 квітня у Львові відбудеться економічна школа для міських голів та працівників виконавчих комітетів місцевих рад, на якій і обговорять згадані питання.

В економічній школі візьмуть участь понад 60 учасників із Вінниці, Луцька, Івано-Франківська, Кіровограда, Луганська, Одеси, Полтави, Сумів, Тернополя, Чернівців, Чернігова та іншим міст України.

Першу сесію присвячено інвестиційній політиці територіальних громади, другу – доступу українських міст до ринків капіталу: основні кроки випуску облігацій на якій головуватиме виконавчий директор Асоціації міст України.

Щоб обговорити створення спільного українсько-нідерландського підприємства з розробки та впровадження муніципальних інвестиційних проектів, до Львова прибуде директор міжнародного бюро Асоціації Нідерландських муніципалітетів Петер Кніп.

Під час засідання школи планують створити секції Асоціації міст України з питань економічного розвитку. Наступного дня для обміну досвідом гості відвідають ЗАТ «Завод комунального транспорту» та ВАТ «Львівська пивоварня».

Засідання відбуватимуться в Палаці культури залізничників на вул. Федьковича, 54.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...