ОСТАННІ НОВИНИ

Уряд працює на трійку?

|

42,8% українців оцінили діяльність уряду в цілому на трійку з мінусом. Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного Центром Разумкова наприкінці березня − на початку квітня 2007 року, повідомили «proUA»у прес-службі Центру.

Респондентам пропонувалося оцінити діяльність Уряду в цілому і його діяльність в різних сферах за п’ятибальною шкалою, де оцінка «1» означала, що діяльність дуже погана, «2» − досить погана, «3» − не погана і не добра, «4» − добра, «5» – що діяльність дуже добра.

Зокрема, лише 17,0% опитаних вважають роботу Уряду в цілому доброю або дуже доброю, тоді як 42,8% − поганою або дуже поганою.

Найгірше оцінюють українці діяльністю Уряду у сфері боротьби з корупцією – вважають її поганою або дуже поганою 58,8%, та у сфері боротьбі із злочинністю – 53,9%. Середні оцінки діяльності Уряду у всіх сферах та оцінка діяльності в цілому перебувають в діапазоні від 2,2 до 2,7 балів.

Дещо вище оцінюють діяльність Уряду в цілому у Східному і Південному регіонах (в середньому відповідно 2,8 і 2,9 балів), нижче − у Центральному регіоні (2,5 балів) і Західному регіоні (2,1 бали).

Нагадаємо, опитування проводилося соціологічною службою Центру Разумкова з 23 березня по 6 квітня 2007 року в усіх областях, Києві та АР Крим. Опитано 2011 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки опитування (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...