ОСТАННІ НОВИНИ

ЛОР жалітиметься Генпрокуратурі на органи центральної влади

|

Львівська обласна рада жалітиметься Генеральній прокуратурі України на органи центральної влади через ігнорування її звернень до них. Таке рішення прийняли депутати ради вчора під час сесії після того, як голова облради Мирослав Сеник зачитав кількість звернень скерованих до ВРУ, Президента, Прем ’ єр-Міністра та інших відомств. Більшість з них залишились без відповіді.

Відтак депутати вирішили звернутись до Генеральної прокуратури, оскільки, за словами депутатів, таке ігнорування порушує закон про звернення громадян та низку інших норм законодавства.

Так, за словами пана Сеника, від початку каденції депутати скерували до Верховної Ради України 27 звернень, до лідерів політичних партій – 8, до Кабінету Міністрів України – 20, до Президента України – 3, до секретаріату Президента – 14 і це ще не весь перелік.

Водночас, за словами голови ради, у своїй відповіді на звернення депутатів ЛОР до КСУ щодо тлумачення закону про формування органів місцевого самоврядування в частині кількості заступників голови облради, суд надіслав відмову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...