ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра демонтуватимуть торгові ятки навпроти «Магнусу»

|

Примусовий демонтаж з конфіскацією майна самовільно встановлених яток напроти торгового центру «Магнус» буде проведено завтра, якщо підприємці добровільно не припинять недозволену вуличну торгівлю і не очистять тротуар від власних яток. Про це сьогодні заявила голова Галицької районної адміністрації Ірина Маруняк.

За словами Ірини Маруняк, ще два тижні тому підприємці, що торгують навпроти «Магнусу», отримали попередження про заборону проводити вуличну торгівлю у недозволеному місці і в разі продовження цієї торгівлі ятки підприємців буде демонтовано. Проте підприємці на це попередження не відреагували і далі торгують без жодних дозволів. Відтак пані Маруняк знову закликала торговців добровільно демонтувати власні ятки до кінця нинішнього дня. Завтра ж буде проведено відповідний рейд з представниками правоохоронних органів та санепідемстанції, результатом якого має стати ліквідація вуличної торгівлі навпроти «Магнусу».

Як зазначила Ірина Маруняк, підприємці, що торгують на початку вулиці Шпитальної, можуть облаштувати свої торгові місця на вулиці Джерельній, на території ринків Львова або ж звернутися до міської ради із заявою про надання дозволу на встановлення торгових яток у визначених міською владою місцях.

Згодом міська влада очищатиме місто від самовільної вуличної торгівлі вздовж вулиць Куліша та Шпитальної.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.