ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська залізниця закликає турківчан цінувати працю залізничників

|

Львівська залізниця погрожує закрити зал очікувань у Турці та скасувати там зупинку поїздів, якщо місцеві вандали не припинять нищити майно, призначене для комфорту пасажирів, повідомляє прес-служба ЛЗ. Керівництво залізниці просить турківчан та гостей міста цінувати роботу залізничників.

Протягом останніх років Львівська залізниця активно займається ремонтами та реконструкцією вокзальних комплексів. Щороку витрати на такі роботи зростають, сягаючи сотень мільйонів гривень. Облаштовуючи вокзали, залізниця дбає про своїх пасажирів, однак пасажири аж ніяк не завжди цінують зроблене для них, а іноді навмисне псують плоди кропіткої праці залізничників.

Прикладом такого вандалізму є залізничний станційний комплекс у райцентрі Турка, де ремонт проводили лише у 2002 році. Проте вже тепер вокзал виглядає так, ніби десятиріччями ніхто нічого не робив там. Понівечені стільці, розбите скло в дверях, обпалені запальничками і обліплені з усіх боків наклейками із жувальних гумок сидіння у залі – це ще не все, що впадає в очі.

Працівники станції кажуть, що вони не мають змоги власними силами боротися із такими шкідниками. Тому Львівська залізниця просить місцевих мешканців та гостей міста цінувати те, що для них роблять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.