ОСТАННІ НОВИНИ

Учнівська молодь Львівщини змагалася в КВК

|

Перший етап третього обласного чемпіонату команд КВК серед учнівської молоді загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Львівської області відбувся 30 – 31березня. Про це повідомляє офіційний сайт ЛОДА.

Такий чемпіонат команд КВК проводять з метою пропаганди та популяризації руху КВК у Львівській області; організації змістовного дозвілля учнівської молоді, створення сприятливих умов для реалізації її творчого потенціалу;виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України; формування особистості, її соціальної зрілості;пошук, розвитку і підтримки талановитої учнівської молоді.

Позмагалися в чемпіонаті команди учнів Бродівського, Буського, Городоцького, Жовківського, Золочівського, Миколаївського, Мостиського, Пустомитівського, Перемишлянського, Радехівського, Сокальського, Сколівського, Старосамбірського та Яворівського районів.

Тема, на яку пропонували жартувати учасникам: «Мрії здійснюються». Учнівська молодь змагалася між собою у трьох конкурсах: привітання „Невиправні мрійники”, розминка „А Ви любите мріяти?” та домашнє завдання „Невигадана історія”. Команди КВК показали високий рівень підготовки, кмітливість та винахідливість під час виступів.

До фіналу обласного чемпіонату КВК учнівської молоді увійшли команди Миколаївського, Пустомитівського, Радехівського та Сокальського районів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.