ОСТАННІ НОВИНИ

Відбувся конкурс на перевезення пасажирів автобусними маршрутами

|

Конкурс на перевезення пасажирів автобусними маршрутами провів Департамент житлового господарства. На конкурс було запропоновано 13 маршрутів середнього, великого, малого та особливо малого класу, передає прес-служба Львівської міської ради.

На пільгових маршрутах № 1, № 3 та № 5 здійснюватиме перевезення пасажирів ВАТ «Львівське АТП-14630» автобусами середнього та великого класу за звичайним режимом роботи. На пільгових маршрутах № 7 та № 27 виконуватиме перевезення ТзОВ «Успіх БМ».

На маршруті № 17 виконуватиме перевезення ТзОВ МПП «Приватавтотранс», № 57, № 70 – ТзОВ «Міра і К», № 37 – ВАТ «Львівське АТП-14630», № 39 – НВП «Веламіна». З цими підприємцями міська рада уклала угоду на три роки.

ТзОВ «Лідеравтотранс» здійснюватиме перевезення 36, 36-Б, 36-А до Винників. Оскільки підприємство запропонувало для перевезень мікроавтобуси, а не сертифіковані автобуси особливо малого класу, й інших пропозицій не було, то департамент уклав угоду на один рік. За цей час власник зобов’язується поміняти мікроавтобуси на автобуси. Ці автобусні маршрути працюють у режимі маршрутних таксі, тобто здійснюють зупинку на вимогу пасажира.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.