ОСТАННІ НОВИНИ

Виконком вимушений піднімати тарифи – Желіско

|

Виконавчий комітет Львівської міської ради був вимушений прийняти рішення про коригування тарифів з утримання будинків та прибудинкових територій, на водопостачання та водовідведення і на теплову енергію для опалення та підігріву води. Причиною рішення є зростання мінімальної заробітної плати, підвищення цін на енергоносії. Про це сьогодні під час прес-конференції заявила директор ка департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Марі я Желіско.

За її словами, у старих тарифах на вказані послуги закладено заробітну плату працівникам комунальних підприємств на рівні 332 гривні, проте від квітня, відповідно до постанови Кабміну, мінімальна заробітна плата становить 420 гривень. Відтак, якщо тарифи не підняти, комунальні підприємства не матимуть змоги виплачувати своїм працівникам належну заробітну плату і будуть збитковими.

Ще однією причиною підвищення тарифів, за словами Марії Желіско, є ріст цін на енергоносії, а також обов ’ язкових державних платежів. Зокрема, більш ніж удвічі зросла плата за землю, використання водних ресурсів та за забруднення середовища.

Із подальшим же зростанням мінімальної заробітної плати коригуватимуть ще тарифи на водопостачання, водовідведення і теплову енергію для опалення та підігріву води, на утримання будинків та прибудинкових територій , проте їхнє збільшення буде незначним і складатиме 1-2 гривні.

«Ми вимушені прийняти рішення про підвищення тарифів, їхня зміна залежить не від нас», – підсумувала Марія Желіско.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.