ОСТАННІ НОВИНИ

Надзвичайники просять дотримуватися правил пожежної безпеки під час церковних відправ

|

Головне управління МНС України у Львівській області звертається до священнослужителів та віруючих краю з приводу стурбованості станом протипожежного захисту культових споруд. Про це повідомляє прес-служба ГУ МНСУ у Львівській області.

Як ідеться у повідомленні МНС, незважаючи на значну кількість порушень правил пожежної безпеки, які створюють потенційну загрозу виникнення пожежі та загибелі людей, а також неодноразові звернення органів державного пожежного нагляду в різні конфесії , запропоновані заходи протипожежного захисту здебільшого не виконують. Перевірками стану протипожежного захисту в культових спорудах, що тривали протягом березня, встановлено безліч фактів порушення норм та правил пожежної безпеки, які щомиті можуть спричинити лихо.

Найгірша ситуація складається у старих дерев’яних храмах. За останні 5 років у Львівській області в будівлях культових споруд виникло 30 пожеж. Основними причинами виникнення пожеж стали необережне поводження з вогнем (13 випадків), порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації та влаштування електроприладів та електромереж (9 випадків); занесення стороннього джерела горіння ззовні (2 випадки), порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення (1 випадок).

Відтак Державний пожежний нагляд ще раз звертається із проханням бути уважними, користуючись вогнем під час проведення церковних відправ і ритуалів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.