ОСТАННІ НОВИНИ

Міська рада проти трамадолу

|

Безконтрольне розповсюдження знеболювального засобу трамадолу, яке викликає узалежнення, Львівська міська рада розцінює як свідоме нищення українського народу. З проханням заборонити безрецептурний продаж препарату міські обранці сьогодні звернулися до МВСУ, СБУ, ДПА та МОЗ у Львівській області.

У зверненні, за яке проголосували 83 депутати, міська рада Львова також вимагає від Кабінету Міністрів України негайно внести трамадол та подібні препарати (трайфед, золдіар) до переліку наркотичних засобів та психотропних речовин.

«Останнім часом в Україні узалежнення громадян від трамадолу та його аналогів стало масовим явищем. Набувши характеру епідемії, воно загрожує деградацією та виродженням нації. Звертаємося до батьків, фахівців, ЗМІ, педагогів, духовенства та громадських організацій з проханням активно вести просвітницько-роз’яснювальну роботу серед дітей та молоді», – зазначено у зверненні Львівської міської ради.

Трамадол – знеболювальний засіб, опіодний анальгетик, який формально не зараховують до засобів наркотичного дії, однак він спричинює звикання, а відтак і залежність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.