ОСТАННІ НОВИНИ

«Львівтеплоенерго» реконструюватиме схеми теплопостачання у Шевченківському районі

|

«Львівтеплоенерго» протягом міжопалювального періоду прокладе нову теплову мережу та під’єднає до ТЕЦ-2 споживачів чотирьох районних котелень у Шевченківському районі Львова, передає прес-служба міської ради.

Усі роботи з реконструкції схеми теплопостачання в районі вулиць Варшавська, Випасова, Липинського, Інструментальна з підключенням до ТЕЦ-2, ЛМКП «Львівтеплоенерго» розпочне після закінчення тендерних процедур і проектних робіт з травня 2007 р. У державному бюджеті України на розвиток теплового господарства Львова передбачено 16 млн. грн.

Реконструкція схеми теплопостачання дасть змогу зменшити споживання палива на 3 млн. м3 на рік сумою близько 2 млн. 100 тис. грн. Чотири районні котельні споживали електроенергію на суму 1 млн. 600 тис. грн. Від реалізації проекту загалом очікується до 4,5 млн. грн. економії на рік.

Львівська ТЕЦ-2 обслуговує 120 будинків Шевченківського району. Після реалізації програми та підключення споживачів від чотирьох котелень до ТЕЦ-2, теплоцентраль опалюватиме 270 будинків, а в разі непередбачуваних аварійних ситуацій будинки матимуть резервні джерела обігріву (чотири районі котельні).

Тапер максимальна завантаженість обладнання ТЕЦ-2 становить до 50 %, а це призводить до роботи на малих навантаженнях обладнання (в теплий період опалювального сезону,Ф особливо у літній час) та до вимушених зупинок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.