ОСТАННІ НОВИНИ

Розпочинається інтернет-голосування за визначення переможців «Галицького лицаря»

|

Від сьогодні всі охочі мають змогу прикластися до визначення переможців «Галицького лицаря». Як розповів під час прес-конференції один з організаторів цієї акції Анатолій Романюк, саме сьогодні припиняється подання заявок для участі в акції. А вже ввечері на сайті www.lucar.org.uaз’являться імена та прізвища претендентів на перемогу у кожній з 17 номінацій.

Таким чином, всі бажаючі мають змогу проголосувати за того чи іншого номінанта, висловивши свою позицією за вище згаданою інтернет адресою. «Сьогодні ввечері ми повісимо на нашому сайті онлайновий варіант для голосувань по номінантах і відразу розпочнемо збирати пропозиції, які стосуються інтернет голосування. А після обіду відбудеться робота з експертами щодо оцінки шансів кожного номінанта», – розповів Анатолій Романюк.

За його словами, цьогоріч до участі у «Галицькому лицарі -2006» у категорії “Галицький лицар” зголосилося понад 80 осіб, у категорії «Галичина» – понад 40. «Це представники не лише Львівської області, а й Івано-Франківської, Тернопільської», – додав Анатолій Романюк.

Визначатимуть переможців кожної номінації спеціальні експертні групи, до яких ввійдуть фахівці у тій чи іншій галузі. Загальне ж інтернет-голосування закінчиться 28 березня. А вже наступного дня відбудеться засідання Академічної ради, яка, за підсумками результатів експертних груп та за результатами голосування, визначить переможців «Галицького лицаря-2006».

31 березня в Оперному театрі відбудуться врочисте нагородження переможців акції. За словами Анатолія Романюка, на концерті, приуроченому «Галицькому лицарю», виступатимуть «Віртуози Львова», «Піккардійська терція», «Мандри» та інші гурти та виконавці. А для того, аби потрапити на урочистості у Оперний, потрібно мати спеціальне запрошення. Квитки на царемонію нагородження Галицьких лицарів не продаватимуться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.