ОСТАННІ НОВИНИ

Студенти Львова готові відстоювати свої права в суді

|

Студенти Львова, що протестують проти наказу Міністерства освіти і науки України щодо впровадження вступних іспитів на 5 курс готові відстоювати свої права у суді у випадку, якщо протягом п’яти днів освітяни не прислухаються до їхніх вимог відтермінувати нововведення. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила одна з організаторів акції протесту Марта Галабала.

Студенти пояснили, що не проти складати іспити чи тести. Вони проти механізму впровадження наказу. «Чому ми, навчаючись на четвертому курсі, раптом без попередження за два місяці до вступних іспитів дізнаємось про їх впровадження?», – риторично запитувала студентка франкового вузу.

На думку студентів, колеги спудеї інших областей України поки не приєдналися до акції протесту, оскільки ще не знають, що передбачає даний наказ. «Проблема в проінформованості, – переконана Марта Галабала. – Окрім того, проблема й у тому, що роботодавці не готові приймати на роботу людей з дипломами бакалавра».

Студенти Львівщини дали освітянам час до наступного тижня. У випадку негативної реакції з боку Міністерства молодь планує вдатися до більш масштабніших дій. Вже сьогодні, за їх словами, можна чекати відповіді МОНу, бо о 14.00 там розпочнеться нарада з приводу впровадження даного наказу.

Нагадаємо, що близько півтори тисячі студентів учора влаштували мітинг під стінами облради. Їх вимоги підтримали депутати обласної та міської рад. У своїх зверненнях до Президента, Прем ’ єр-міністра та голови ВРУ обранці також просять «звернути увагу на непрофесійні та недемократичні підходи міністра освіти та науки Ніколаєнка С.М. до впровадження освітніх реформ, що неодноразово призводили до студентських заворушень».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.