ОСТАННІ НОВИНИ

УНП вимагає скасувати тариф на газ для квартир, від’єднаних від центрального опалення

|

Депутатська фракція УНП у Львівській обласній раді звернулася до Кабінету Міністрів України із вимогою скасувати Постанову НКРЕ №1672 від 19.12.06 р. та переглянути тарифи на природний газ для потреб населення, скасувавши несправедливий і незаконний тариф для квартир, які від’єдналися від системи централізованого теплопостачання. Про це передає прес-служба ЛОО УНП.

У зверненні зазначено, що згідно з тарифами на газопостачання, встановленими у грудні минулого року, мешканці окремих квартир, які від’єднані від централізованої системи теплопостачання у багатоквартирних будинках, зобов’язані сплачувати за спожитий газ по ціні 68,6 коп. за 1 куб.м. незалежно від кількості його споживання.

«Таким чином мешканці квартир, які з метою заощадження енергоресурсів у своїх квартирах встановили системи автономного опалення, відтепер змушені сплачувати за газ по більш ніж вдвічі вищих тарифах, ніж ті, хто користується централізованим або пічним опаленням. Отже новий запроваджений тариф за спожитий газ для населення є не лише незаконним з юридичної точки зору, але й ганебним і принизливим з точки зору здорового глузду, економічної доцільності та елементарної моралі» – зазначено у зверненні.

На думку депутатів від УНП, такий тариф породжує корупцію, зловживання у сфері діяльності природних монополій та позбавляє людей будь-якого стимулу до заощадження тепла та інших енергоресурсів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.