ОСТАННІ НОВИНИ

Немчінов сподівається, що БЮТ та «НУ» зламають традицію

|

Депутат Львівської обласної ради від УНП Олег Немчінов бажає «Нашій Україні» та БЮТ зламати традицію українського політикуму – підписувати угоди і потім їх не виконувати, передає прес-служба ЛОО УНП.

«Це традиція українського політикуму – спочатку підписувати угоди, а потім їх не виконувати, прикладів цьому є багато. У цьому контексті, показовим є те, що підписано дві угоди між БЮТ і Блоком «Наша Україна» та ВО«Батьківщина» і НСНУ, що відкриває цим силам поле для маневрів. Тому можна хіба що побажати колегам із БЮТ та «Нашої України» переламати традицію» – заявив він, коментуючи підписання угод про спільну опозиційну діяльність між обласними організаціями «Батьківщини» та НСНУ.

О. Немчінов вважає, що підписана угода ніяк не вплине на роботу і ситуацію в облраді. «Адже, вже після підписання угоди депутат від БЮТ Ігор Держко дав недвозначно зрозуміти, що мета місцевого БЮТу не змінилася – БЮТ хоче знизити тарифи та зняти Олійника, отже угоди угодами, а час покаже. Час також покаже до чого приводить опозиція до самого себе» – зазначив депутат облради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.