ОСТАННІ НОВИНИ

За січень сихівчанам перерахували понад 10 тисяч гривень за неякісно надане тепло

|

За січень місяць для жителів Сихівського району здійснено понад 10 тисяч гривень перерахунків за неякісно надане тепло. Як розповів під час сьогоднішньої прес-конференції заступник начальника управління інженерного господарства Львівської міської ради Михайло Іванейко, ці гроші, як правило, скеровуватимуть на оплату за тепло в наступному місяці.

За його словами, за лютий така сума перерахунків буде більшою у три-чотири рази.

Як розповів виконувач обов’язків начальника житлового господарства Львівської міської ради Іван Квик, за процесом перерахунку слідкуватимуть спеціально створені комісії, які розпочинають свою роботу вже від сьогоднішнього дня. Ці комісії працюватимуть при кожному ЛКП. «Мешканець, який має претензії щодо неякісно наданого тепла, звертається до комісії, яка розглядає цю скаргу. Після цього комісії зроблять по кожному ЛКП зведений реєстр і передадуть його в район. А район, відповідно, скерує ці рішення у відділ збуту «Львівтеплоенерго» чи «Залізничтеплоенерго»», – розповів заступник начальника управління інженерного господарства Львівської міської ради Михайло Іванейко

Крім того, він додав, що за неякісно надане тепло комунальні підприємства накладатимуть штрафні санкції й на теплопостачальні підприємства. «Яку послугу людина отримала, за таку послугу вона має платити. Причому не більше, й не менше», – підсумував Михайло Іванейко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.