ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський бізнес проти повернення в податкову Лепецького

|

Бізнесові кола Львівщини та громадські організації обурені поверненням Юрія Лепецького на посаду заступника Голови ДПА у Львівській області. З цього приводу вони оприлюднили звернення, під яким закликають всіх охочих поставити свої підписи.

«Цей факт викликає обурення широких кіл громадськості Львівщини, підприємців, представників засобів масової інформації. Ми пам’ятаємо, що Юрій Лепецький обіймав посаду заступника Голови ДПА у Львівській області в часи найбільшого протистояння між демократичними силами та режимом Кучми – Медведчука. У той час, коли ДПА стала штабом фальсифікацій президентських виборів на Львівщині, Юрій Лепецький був в.о. керівника ДПА. Своїм офіційним рішенням від 24 березня 2005 року Львівська обласна рада висловила йому недовіру», – зазначено у зверненні.

У тексті підписанти також скаржаться, що представники «антикризової коаліції» розв’язали тотальну війну проти малого та середнього бізнесу. «Прийнятий ними Закон «Про бюджет України на 2007 рік» поклав основний податковий тягар виключно на підприємництво. Зокрема, на Львівщині збір податків повинен зрости більше ніж на 30%. У той же час великі підприємства-монополісти, які належать олігархам із правлячого клану, отримують різноманітні державні преференції та пільги», – йдеться у зверненні.

Звернення підтримали: Комітет підприємців Львівщини, Асоціація платників податків, Асоціація роботодавців Львівщини, Громадський форум Львова, Клуб «Династія» та ЛМГО «Спілка консультантів «Експерт група».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.