ОСТАННІ НОВИНИ

Дострокових виборів не буде – Герман

|

Дострокових виборів не буде, переконана народна депутатка від Партії регіонів Ганна Герман. Про це вона повідомила сьогодні під час прес-конференції у Львові. “Я переконана, що дострокових виборів не буде. Насамперед у цьому не зацікавлений Президент і президентська сила”, – сказала вона.

На її думку, те, “що підписано 48- му угоду з БЮТ”, не є показником, що “воно може чимось поважним закінчитися”. “Все воно обірветься у той момент, коли почнуть вирішувати, хто справжній лідер цієї сили, це обірвалося, коли почали формувати спільний список на вибори. Я не бачу серйозних передумов навіть для розмов про дострокові вибори”, – підкреслила Г. Герман.

Відповідаючи на запитання про те, на що б розраховувала Партія регіонів у разі, якби такі вибори таки відбулися, Г. Герман зазначила, що “Львів не є плацдармом ПР, хоча тепер тут більше наших прихильників, аніж у 2004 році”.

“Тут є більше людей, які прагматично мислять і не бояться висловлювати свої думки. Я вважаю, що Львів не можна скидати з рахунку і, незважаючи на те, чи буде голосувати Львів за “регіоналів”, чи ні, регіони не перестануть турбуватися про Львів і робити все, щоб Київ не відвертався від львівських проблем”, – зазначила вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.