ОСТАННІ НОВИНИ

У Ратуші правила розміщення МАФів обговорять із фахівцями

|

У Львівській міській раді завершили роботу над проектом регуляторного акту “Про затвердження Правил розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності у м. Львові та порядку надання дозволів на відкриття об`єктів торгівлі, ресторанного господарства і сфери послуг”. Відтак, як повідомляє прес-служба мерії, 21 лютого відбудуться громадські слухання оновленого проекту положення .

Згідно з цим проектом, уперше у Львові запровадять видачу дозволу на розміщення малих архітектурних форм: торгових павільйонів, наметів та інших. Контроль за дотриманням процедури видачі дозволу та відповідальність за його вчасне отримання тепер належатиме адміністратору дозвільного офісу.

Також у доопрацьованому регуляторному акті з метою покращення благоустрою та естетичного вигляду міста буд е передбачен о типові проекти малих архітектурних форм, схеми для їх розміщення.

Охоч і виступити з доповіддю мусять до 19 лютого повідомити про тему доповіді, прізвище, ім`я та посаду доповідача за телефоном 297-57-63 або відіслати інформацію на електронну адресу [email protected] . Пропозиції щодо розміщення малих архітектурних форм у місті можна подавати до 7 березня 2007 року за телефоном 297-58-77 або за адрес ою пл. Ринок,1, кім 432.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.