ОСТАННІ НОВИНИ

Рада заборонила чіпати газотранспортну систему

|

Верховна Рада прийняла в цілому закон про заборону операцій з газотранспортною системою. За ухвалення Закону «Про внесення змін до Закону «Про трубопровідний транспорт» (щодо підприємств магістрального трубопровідного транспорту) проголосувало 430 народних депутатів.

Відповідно до закону, реорганізація (злиття, приєднання, створення спільних підприємств, ділення, виділення, перетворення з передачею майна або іншим способом, передбаченим законодавством), відчуження, передача з балансу на баланс, в концесію, оренду, лізинг, заставу, приватизація, здійснення інших операцій щодо власності державних підприємств магістрального трубопровідного транспорту, НАК «Нафтогаз України», дочірніх і заснованих ним підприємств, газосховищ, а також передача до статутного фонду інших компаній акцій таких підприємств забороняється.

Крім того, законом передбачається, що державні підприємства магістрального трубопровідного транспорту, НАК «Нафтогаз України» не можуть бути оголошені банкрутом і ліквідовані за законодавством про банкрутство.

Закон набуває чинності з дня публікації.

Представляючи цей законопроект в парламенті, автор документа лідерка БЮТ Юлія Тимошенко підкреслила, що ухвалення цього закону буде «історичним кроком в житті парламенту, який покладе край зазіханням на енергетичну і політичну незалежність України». Раніше Комітет Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики і ядерної безпеки одноголосно ухвалив рішення підтримати в цілому цей законопроект, повідомляє «proUA».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.