ОСТАННІ НОВИНИ

Вже цього року почнуть будівництво мікрорайону в Лисиничах?

|

Львівське обласне управління земельних ресурсів готує технічну документацію на земельну ділянку у Лисиничах, яку вже цього року планують продати під комплексну забудову великого мікрорайону. Як повідомив сьогодні, 6 лютого, на прес-конференції начальник Львівського обласного головного управління земельних ресурсів Микола Пшевлоцький, за попередніми розрахунками у мікрорайоні зможуть проживати близько 30 тисяч мешканців.

За його словами, землю в Лисиничах продаватимуть на конкурсних засадах. Щоправда, наразі ще не визначилися, чи продавати її як суцільну, чи розбивати на кілька менших ділянок. «Існує два можливі варіанти. Можна розбити земельну ділянку на лоти і запропонувати їх великій кількості покупців. А можна, щоб не втрачати комплексність, весь інвестиційний проект продавати. Очевидно, привабливішим виглядає комплексне вирішення цього питання. Бо, якщо розбити на лоти, кожен намагатиметься купити найпривабливішу ділянку, частину найменше насичену соціальною інфраструктурою, таку, де тільки житло», – зазначив М.Пшевлоцький.

Він додав, що визначитися, яким саме чином продавати цю привабливу земельну ділянку, повинні на рівні обласної влади. «Питання важливе і має бути узгоджене на рівні обласної ради та адміністрації. Ніхто не посягатиме на права територіальної громади, на можливість отримання фінансової користі. Усе передбачено законодавством, 10 відсотків будуть скеровані до держбюджету, решта коштів, незалежно від того, хто продаватиме, залишатимуться у розпорядженні Лисиничів», – зазначив М.Пшевлоцький.

За його словами, проект на будівництво мікрорайону в Лисиничах був розроблений ще у 80-х роках минулого століття. Тепер цей проект зазнає змін, оновлення. Разом з житловими будівлями, у районі має бути передбачена і вся відповідна інфраструктура: школи, садочки, медичні заклади, спортивні та розважальні клуби і т .д.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.