ОСТАННІ НОВИНИ

Нових дитсадків у Львові цього року не збудують

|

Міська влада достеменно не знає, скільки Львову потрібно нових дитячих садочків. Скласти прогноз на майбутнє чиновники обіцяють вже цього року, а до цього часу відновити кілька старих дитсадків.

«Сьогодні ніхто точно не скаже скільки місту потрібно дитячих садочків. Тому що в одних районах управління освіти приймає заяву про потребу дитячого садочку, в інших ні. Так у Залізничному районі є 100 заяв, а в Шевченківському – жодної», – стверджує Директор департаменту гуманітарної політики Олекса Побурко.

Він також прогнозує, що найближчим часом дитячі садочки у Львові відкриватимуться доволі хаотично. Мовляв, все залежатиме від можливостей міста та орендарів. «У лютому закінчується термін багатьох договорів оренди в дитячих садочках. І ми плануємо виселити орендарів», – заявив він.

Олекса Побурко повідомив, що в найближчих планах міста – відновлення дитсадка по вулиці Патона, 24, відкриття 15 груп на Сихові, кількох груп по вул. Донецькій, а також відкриття дитсадка у Рясному-2.

За даними мерії, дитячі садочки Львова відвідує понад 16 тисяч дітей, тобто 55% дітей міста, які потребують дошкільної освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.