ОСТАННІ НОВИНИ

Максимов поїхав до Цушка за звільненням?

|

Начальник УМВСУ у Львівській області генерал-лейтенант Віталій Максимов сьогодні перебуває у Києві на колегії Міністерства внутрішніх справ. Про це « Гал-info» повідомило поінформоване джерело.

На колегії керівники обласних управлінь міліції звітуватимуть про свою діяльність. І за результатами цих звітів новим керівництвом МВС можуть бути прийняті рішення про кадрові перестановки.

До речі, екс-міністр внутрішніх справ, голова громадського руху “Народна самооборона” Юрій Луценко заявив у неділю, що керівництво МВС має намір звільнити з органів внутрішніх справ 360 осіб. За словами Луценка, “вже є список” осіб на звільнення. Причому у цьому списку записані як начальники обласних управлінь МВС, так і рядові міліціонери.

Водночас перший заступник міністра внутрішніх справ Михайло Корнієнко під час сьогоднішньої прес-конференції у Києвіспростував заяву екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про існування списку з більш ніж 300 працівників міністерства-кандидатів на звільнення, повідомляє proUA.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.