ОСТАННІ НОВИНИ

Фракція УНП в облраді має претензії до «пориста» Моравецького

|

Фракція Української народної партії у Львівській обласній раді має претензії до голови комісії з питань комунального майна та приватизації, члена ГП «Пора» Юрія Моравецького. Про це сьогодні під час прес-конференції заявила депутатка від УНП Лариса Федорів. Причиною претензій, за її словами, стали майнові непрозорості в роботі голови комісії.

Так, завтра під час сесії облради депутатам пропонуватимуть розглянути рішення про приватизацію низки приміщень у центрі Львова. Зокрема, йдеться про приміщення на площі Ринок, 17, де розташоване ПП «Світлиця» та ресторан «Золотий вепр». «У мене викликає подив рішення приватизації приміщення на площі Ринок, 17, де контроль за перебігом приватизації покладають на власника підприємства, який здійснюватиме приватизацію», – сказала пані Федорів, зазначивши, що власником підприємства і є голова комісії з питань комунального майна Ю. Моравецький (директор ПП «Світлиця»).

За словами Лариси Федорів, цей будинок збудовано ще у 1574 році. Він перебуває на території Історико-архітектурного заповідника Львова, під охороною ЮНЕСКО. «Чи є моральне право у людини, яка відповідає за комісію з питань комунального майна, виносити питання про приватизацію самому собі цього об’єкта?», – риторичне питання пані Федорів.

«Дивна річ: сам собі приватизує, сам собі підпише, сам собі візьме на контроль», – сказала вона.

Тепер, як зазначила депутатка, це приміщення перебуває у спільній власності та перебуває в оренді. Площа приміщення – понад півтори сотні метрів квадратних.

«Претензії в нашої фракції до голови цієї комісії виникають уже не вперше», – резюмувала пані Федорів, додавши, що завтра УНП ініціюватиме зняття питань приватизації приміщень у центрі міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.