ОСТАННІ НОВИНИ

На Новий рік буде маскарад

|

У Будинку вчених у новорічну ніч відбудеться перший бал-маскарад. Про це повідомив на прес-конференції один з організаторів святкового дійства – президент мистецької агенції « Riviera » Богдан Черкес.

У межах балу відбудеться благочинна акція. Спеціально для цього вже виготовлено 12 масок, кошти від продажу яких передадуть одному з будинків дітей-сиріт Львова. Також за два тижні до проведення балу організують танцклас, де навчатимуть спеціальним бальним танцям. А львівська дизайнерка Ольга Губ’як готує колекцію бальних суконь спеціально для бал-маскараду. Гості ж матимуть можливість придбати одну з маскарадних масок, сто ескізів яких уже виготовлено.

Як зазначив співорганізатор дійства, голова громадської організації « WICE » Михайло Верхогляд, метою свята є позиціювання Львова як культурно-мистецької столиці України. Якщо минулі роки, за його словами, до організації подібних балів долучались окремі спонсори та меценати, то цьогоріч фінансово підтримала свято велика кількість львівських фірм та підприємств. Загальний кошторис свята складає 136 тисяч 900 гривень. Квиток на одну особу становитиме 500 гривень. А організатори планують запросити 150-200 осіб. І, як наголосив Богдан Черкес, вони спеціально на бал не будуть запрошувати політичних осіб, адже бал-маскарад суто культурна акція, а не політична. Розважальна програма новорічного дійства, окрім танців, передбачає виступи таких львівських артистів як Лілії Кіш, оперної співачки Ірини Поліванової. Також самостійно зголосився взяти участь у бал-маскараді Павло Табаков. Музичний супровід свята забезпечить Чернівецький симфонічний оркестр. Не відступаючи від новорічних традицій українців, гості матимуть можливість послухати новорічне привітання Президента України Віктора Ющенка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...