ОСТАННІ НОВИНИ

«Кредобанк» долучився до кредитування будівництва нового супермаркету ВАМ

|

29 листопада 2006 року відбулося підписання угоди між ВАТ «Кредобанк», ВАТ «Електронбанк» та ЗАТ «Банк Львів» щодо консорціумного кредитування ТзОВ «Пам’ять», передає прес-служба «Кредобанку».

Угоду з боку ВАТ «Кредбанк» підписав голова правління Степан Кубів, з боку ВАТ «Електронбанк» – заступник голови правління Юрій Селезньов, з боку ЗАТ «Банк Львів» – голова правління Микола Вознюк.

ТзОВ «Пам’ять» отримало кредит під будівництво супермаркету в Сихівському масиві поблизу церкви Різдва Пресвятої Богородиці. За словами заступника голови правління ВАТ «Кредобанк» п. Олександра Сидорова, три банки визначилися про спільне будівництво чергового супермаркету великого масштабу, оскільки це зменшує ризик для банку та дає змогу збільшити суму кредиту для позичальника.

«Супермаркет уже будують, і сьогодні ми приєдналися до двох банків, які розпочали фінансування. «Кредобанк» уперше бере участь у такому спільному проекті. Така співпраця певною мірою зменшує банківські ризики та дозволяє позичальнику збільшувати суму фінансування, оскільки отримати кредит на велику суму в одному банку надзвичайно важко», – розповів Олександр Сидоров.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...