ОСТАННІ НОВИНИ

Консорціум "Вихор" просить уряд і парламент створити спеціальну комісію через атаки на компанію

|

Директор ТОВ «Інвестиційний консорціум «Вихор» Олександр Сушко звернувся до прем’єр-міністра України Віктора Януковича з проханням створити спеціальну комісію для розслідування узгоджених дій Львівських чиновників та групи рейдерів на чолі з Валерієм Гончаровим, які атакують консорціум.

На думку директора ІК «Вихор», прем’єр-міністр мусить допомогти ІК «Вихор» захистити інвестиції від злочинних посягань і притягнути до відповідальності корумпованих чиновників судових та правоохоронних органів.

За словами Олександра Сушка, протягом останніх місяців Консорціум потерпає від ретельно спланованої рейдерської атаки, яка має на меті змусити Консорціум продати свої акції. На його думку, основним організатором рейдерської атаки є директор Юридичної компанії «БІ.АЙ.ЕМ.-Захід» Валерій Гончаров. «Користуючись зв’язками в правоохоронних органах та судах Львівщини рейдери замовляють одночасно три перевірки ТОВ «ІК «Вихор» та ЗАТ «Народні реєстри» (реєстратора Агрофірми)», – стверджує Олександр Сушко.

За його словами, у вересні цього року ТОВ «ІК «Вихор» перевіряли одночасно і відділ УБЕЗ Управління МВС у Львівській області, прокуратура Франківського району, Львівське управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Нагадаємо, що керівницвто “Провесені” зі свого боку кілька разів оприлюднювало інформацію, у якій звинувачувало саме “Вихор” у рейдерстві щодо агрофірми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...