ОСТАННІ НОВИНИ

Олійник привітав земляків із Днем свободи

|

Голова Львівської обласної державної адміністрації Петро Олійник привітав мешканців Львівської області з нагоди Дня свободи, – повідомляє офіційний сайт ЛОДА. Текст привітання чільника області подаємо повністю:

«Дорогі краяни!

Щиро вітаю Вас усіх з другою річницею початку Помаранчевої революції, яка увійшла уже в нашу історію як День Свободи. Саме у ці дні, два роки тому, ми чи не вперше за роки незалежності відчули себе єдиною нацією, зі спільною історією, спільною долею, спільним майбутнім. Ми відчули себе європейською нацією, у якої превалюють ідеали свободи і демократії. Ми відчули себе нацією, якій притаманна незламна громадянська позиція.

Приємно усвідомлювати, що саме Львівська область з першого дня Помаранчевої революції була опорою свободи і демократії. Сотні тисяч мешканців Львова та Львівщини поїхали до Києва, на Майдан Незалежності, відстояти своє право вибору. А перед Львівською Оперою в одному моменті постав свій Майдан, завдяки якому відбулось духовне єднання учасників революції в Києві та Львові. Саме ви, дорогі краяни, стали джерелом революційного руху, надихаючи своїм прикладом багато інших областей України.

Виклики, які постали перед нами та українським народом, перед нашою країною, були нелегкі. Вони до снаги тільки сильним і мужнім людям. Тож пронесімо дух свободи, набутий нами у нелегкі, але емоційно піднесені дні, через наше сьогодення і прийдешні дні. Збережемо ідеали Майдану у вільній, демократичній та заможній Україні».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...