ОСТАННІ НОВИНИ

На зупинках встановлять графіки руху тролейбусів для неповносправних

|

Графіки з рухом тролейбусів для обслуговування інвалідів на кожній зупинці 10 та 24 тролейбусних маршрутів встановить ЛКП «Львівелектротранс», передає відділ громадських зв’язків міської ради.

На тролейбусах з низькою підлогою ЛАЗ ЕІ803ДІ, які призначені для обслуговування інвалідів на візках, а також на табличках з графіком руху тролейбусів буде нанесена піктограма «міжнародний символ доступності» (зображення інваліда на візку).

«На цих маршрутах курсуватимуть два спеціальні тролейбусу і два перебуватимуть у резерві», — каже директор ЛКП «Львівелектротранс» Олег Білокурий.

Саме ці маршрути запропонував голова правління Львівського відділення Українського Фонду “Реабілітація інвалідів” Ярослав Грибальський, у зв’язку з тим, що саме на Сихові розміщений Реабілітаційний центр «Джерело».

Водії та кондуктори, які працюватимуть на таких тролейбусах, будуть проінформовані щодо особливостей обслуговування пасажирів-інвалідів на візках.

Інформацію про роботу тролейбусів для перевезення інвалідів, згідно з визначеним графіком, можна буде отримати у диспетчера на кінцевій зупинці тролейбусів 10-го маршруту «Вул. Ряшівська» та за тел. 62-21-74, також на кінцевій зупинці тролейбусів 24-го маршруту «Вул. Ш. Руставелі» за тел. 76-24-10.

Сьогодні на тролейбусних маршрутах працює сім тролейбусів ЛАЗ ЕІ803ДІ з низькою підлогою, які пристосовані для перевезення пасажирів-інвалідів на візках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...