ОСТАННІ НОВИНИ

УНП також проти судді Лєсного

|

Міська організація Української народної партії оприлюднила заяву, у якій висловила обурення з приводу можливого призначення судді Сергія Лєсного на посаду голови адміністративного апеляційного суду. Подаємо текст заяви:

«Львівська міська організація Української Народної Партії обурена спробами призначення судді С. Лєсного на посаду голови Львівського адміністративного апеляційного суду. На відміну від більшості справді чесних суддів, які у своїх рішеннях керуються законом, цей суддя показав себе „у всій красі” у судових слуханнях щодо подій під час виборів міського голови Мукачева, виносячи антизаконний вирок. Не можна допустити, щоб від людини, яка відверто ігнорувала закон, сьогодні залежала доля громадян нашої держави і в судах панував дух зневаги до закону.

Звертаємося до Ради суддів України, Вищої ради юстиції України та Верховної Ради України з вимогою користуватися під час призначення суддів не політичною кон’юнктурою, а оцінювати професійні і моральні якості кандидатів. Звертаємося до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з вимогою вивчити всі факти, пов’язані з діяльністю судді С. Лісного, і розглянути питання про позбавлення С. Лєсного права займатися судовою практикою.

Провід Львівської міської організації

Української Народної Партії

14 листопада 2006 р».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...