ОСТАННІ НОВИНИ

У День студента деякі львівські магазини та кафе надаватимуть спеціальні знижки

|

У Міжнародний день студента, який відзначають 17 листопада, львівські спудеї матимуть змогу придбати у деяких магазинах товари зі знижками, а також посидіти у кнайпах за спеціальними цінами. Як розповів журналістам під час сьогоднішньої прес-конференції представник МГО «Молода Пора» Назар Драла, саме 17 листопада у Львові пройде акція «Пора поважати студентів». Акцію організовує ГО «Молода Пора» разом зі Студентським братством Львівської політехніки. Цього дня деякі підприємці надаватимуть студентам максимальні знижки на свої товари та послуги.

Наразі до участі у акції зголосився 21 підприємець Львова. Зокрема, 10 % знижки надаватимуть у кафе «Золотий вепр», «Під синьою пляшкою», що на площі Ринок. Купити дешевше на 15 % взуття у Міжнародний день студента можна буде у магазині «ВІ-ВА», що на площі Міцкевича. А магазин «Відіван» цього дня надаватиме студентам знижки до 40%. По вулиці Гвардійській,28 у оздоровчому центрі «Саоне» дешевше можна буде зробити навіть перукарські та косметологічні послуги.

Підприємцям, які братимуть участь у акції, роздаватимуть спеціальні плакати з написом «Тут поважають студентів», де вони власноруч напишуть знижку, яку надають. Для того, аби студентові отримати товар за нижчою ціною, достатньо буде показати у «акційних» закладах студентський квиток.

Як розповів депутат Львівської міської ради Іван Кардаш, така ж акція проходила й минулоріч. Тоді вона отримала досить хороші відгуки. «Якщо держава не має змоги забезпечити студентам нормальне життя, підприємці відмовляючись від певної частини своїх доходів, йдучи на зустріч. Важливо забезпечити дієву комунікацію, адже в майбутньому ті ж самі студенти шукатимуть праці, а підприємці – працівників», – підкреслив Іван Кардаш.

За словами Назара Драла, така акція не є піарпроектом ГО «Молода Пора». «Це ініціатива активістів нашої організації»,– зауважив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...