ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові працюватиме Громадська Рада при Управлінні МВСУ у Львівській області

|

Від сьогодні довіру людей до міліції підвищуватимуть громадські організації Львова. Принаймні, саме таку мету має новостворена Громадська Рада при Управлінні МВСУ у Львівській області з питань дотримання прав людини, яка влаштовуватиме прийоми населення в Управлінні МВСУ у Львівській області кожен другий і четвертий четвер місяця з 15.00 до 17.00 години. Про це під час сьогоднішнього засідання Ради розповів журналістам один з її членів – активіст Громадської мережі «Опора» Тарас Гаталяк.

«Головна мета нашої Громадської Рада при Управлінні МВСУ у Львівській області з питань дотримання прав людини – це підвищити довіру людей до працівників міліції. Є порушення – ми будемо про них говорити, адже нині рівень професійності міліції досить низький.», – наголосив Тарас Гаталяк.

Зокрема, до складу Громадської ради ввійшло 15 осіб, серед яких працівники УМВСУ у Львівській області, юристи, представники громадських організацій нашого міста. Співголовами новоствореної Ради став начальник УМВСУ у Львівській області Віталій Максимов та президент ГО «За права людини» Олег Заверуха.

На думку Віталія Максимова, співпраця працівників УМВСУ з Громадською Радою обов’язково буде плідною та результативною, адже всі прийоми громадян проводитимуть спільно з працівниками УМВСУ. Окрім того, для громадських представників Ради виготовлять спеціальні посвідчення членів Громадської Ради при УМВСУ у Львівській області з питань дотримання прав людини.

Громадські представники Ради також ввійдуть до мобільних груп із моніторингу забезпечення прав і свобод людини в діяльності органів внутрішніх справ. «Такі мобільні групи діють у Харкові, Луганську, Києві. Ми хочемо створити їх і у Львові. Мета таких груп – виявити в спецприйомниках найбільші зловживання з боку міліції, донести їх до керівництва», – підкреслив Тарас Гаталяк.

Найближчим часом члени Ради планують розпочати роботу над створенням спеціального веб-сайту Громадської Рада при Управлінні МВСУ у Львівській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...